Australian Beach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Australian Beach

Australian Beach
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Tere tulemast Australian Beach'i! Tehke endale meeldiv kasutaja, täidke tegelase leht, saadke Elizabethile PM, et ta teid aktiivseks märgiks ja alustage postitamist! Kes soovivad endale eritiitlit, kontakteeruge samuti Elizabethiga! Meeldivat viibimist Australian Beach'il!

 

 Foorumi reeglid.

Go down 
AutorTeade
Catalyn Morisson
Admin
Catalyn Morisson


Postituste arv : 5
Join date : 08/02/2010

Tegelase leht
Vanus: 25 (täiskasvanu)
Hüüdnimi: Cat, Mrs Morisson
Iseloom: Naine on sõbralik, abistav. Ta ei jäta kunagi hädalist hätta ja ta annaks oma viimase sendigi ära heategevuseks,

Foorumi reeglid. Empty
PostitaminePealkiri: Foorumi reeglid.   Foorumi reeglid. I_icon_minitimeEsm Veeb 08, 2010 5:43 pm

  • Alustame siis kõige tavalisemaga - kedagi laimata, solvata ega taga rääkida pole ilus ega soovitatav, v.a. juhul, kui tegemist on kokkulepitud tegelaste solvamine.

  • Siin foorumis palun olla viisakas - ma ei taha siin näha kedagi tšätis halisemas sellepärast, et teda siin kiusatakse. Kui olete irl riius, siis palun seda mitte siin välja valada.

  • Teil, kui foorumlasel võib olla kuni kolm kasutajat. Kuid olge nendega siis võrdselt aktiivsed. Pole ju mõtet teha sada kasutajat, kui ainult ühega käid aktiivselt sees.

  • Tahate poste koguda? - Ainult teematades. Ma ei viitsi alailma läbi lugeda lõike, kus üks või teine ütleb, et ta on 'spämmijänes' ja on siis sellepärast, et olla #1 postitaja. Teemadega on võimalik väga edukalt poste koguda, ei pea olema eraldi mingisugused 'SPAM!' teemad.

  • Kuna me elame Eesti Vabariigis, kus autoriõigused on tähtsal kohal ja kus nende rikkumine on seadusega keelatud, siis palun, siit mitte oma foorumitesse asju koppida. Aga kui te seda tahate, siis palun pange vähemalt link juurde, teadmaks, kuskohast te selle võtnud olete. Sest kui ma leian mõnest teisest foorumist enda foorumi kopeeritud andmeid või muid asju, siis lähen mina ja teen avalduse kui autor, keda on kopeeritud.(See tekst on enda sõnadega ümberkirjutatud Seebimulli foorumist, et teaksite.)

  • Siin palun mitte teisi foorume kommenteerida ega reklaamida. See häirib esiteks meie kasutajaid ja teiseks sind ennast ka.

  • Kui te tõesti olete nii aktiivsed teemade tegijad ja vastajad, siis teile teadmiseks - üle nelja erineva koha samal ajal olla on juba patt, häiriv patt.

  • Peod - olen kindel, et neid on siin tulemas. Kuid pidage esiteks nõu minuga ja siis hakake alles kõike korraldama, muidu jääb see poolikuks või üldse ära.

  • Palun mitte teisi tegelasi liigutada. Selleks leppige kokku, kes kuhu ja kuidas liigub.

  • Ot ehk Offtopic on teemaväline tekst. Ot on ainult mõne teema arusaamatuste lahendamiseks. Et aga muidu Tšättida, on meil olemas selline koht Vabas teemas nagu Tšätt.

  • Smaile ehk emootikume kasutage ainult Tšätis. Teemades on see häiriv faktor.

  • Hoiatused - neid teen vaid harva, kuid tõepäraseks peab neid pidama. Kolm hoiatust käes - siis kahjuks pean teile kolme päevaga ette teatama Teie kasutaja kustutamist.

  • Topeltposte palun teha ainult Tšätis. Teemades kasutada selleks 'Edit' nupp postituse üleval paremas nurgas.
Tagasi üles Go down
 
Foorumi reeglid.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Australian Beach :: Foorumist :: Reeglid-
Hüppa: